fbpx

בוגרי תכנית זמרו

מחזור א’

ניתאי קלי

מחזור א’

ניתאי קלי – זמר, מלחין ומשורר. לומד ומלמד מוסיקה מסורתית. מנגן מוסיקה פרסית אמנותית עם ההרכב “המשתה”, ומלחין מוסיקה מקורית להרכב ‘היללה’ שאיתו הוא מופיע ברחבי העולם. בנוסף למוסיקה, מתאמן, לומד וממלמד אומנויות לחימה סיניות.

קילי הלפרין

מחזור א’

קילי הלפרין – זמרת יוצרת, יזמית קהילתית ומפיקה אירועי תרבות קהילה ורוח. מעבירה סדנאות כתיבת תפילות, הופעות שיתופיות ומעגלי שירה. שירה “תתפללי עלי” הפך לשיר תפילה בקהילות בארץ ובעולם. בין הפקותיה: פסטיבל “ממצולות”, יפו בוחרת בחיים, מעגל HAKHEL.

מאיר ברמן

מחזור א’

מאיר גדל בין שדות ופרדסים של קיבוץ ושר ומנגן מאז שזוכר את עצמו. אוהב מוזיקה ואנשים מכל הסוגים. חוקר ויוצר אינטואיטיבי בעולמות התפילה. חובב ניגונים ומרגיש הכי בבית בתוך המורכבות הירושלמית. חבר פעיל בקהילה “הקהל”, שותף-מוביל ב”נאוה תהילה”, שותף בהובלת תכנית “זמרו” למחוללי תפילה, מפיק אירועי תפילה ותרבות וריטריטים, שר בהרכבים, שליח ציבור ביישן, סטודנט למחול, רץ בהרים ומתרגל יוגה. פעיל חברתי בתחום של ‘חיים משותפים’ ומפזר בעולם פסנתרי רחוב שמביאים שמחה ומחברים בין אנשים.

ענת שרבט

מחזור א’

הר’ ד”ר ענת שרבט היא המייסדת וראשת קהילת ‘שלום עליכם – קהילה עברית’ בתל אביב ורכזת קהילות במכון הדר. ענת הוסמכה לרבנות ע”י ישיבת מהר”ת, ושימשה כרבה בצוות הרבני של קהילת המכון העברי בריברדייל, ניו יורק. לענת דוקטורט בתלמוד מאוניברסיטת בר-אילן, העוסק בשאלת המיניות בהקשרים של קדושה בספרות חז”ל.

דוד אריאס

מחזור א’

הרב דוד אריאס – שליח ציבור, רב ומוזיקאי. משמש כרב קהילת ״מוריה״ בחיפה, ובה משלב בין נוסחים וותיקים ומנגינות עכשוויות, וכן בין עולמות המזרח והמערב. מוביל תפילות בליווי מוזיקלי ומלמד פיוטים, נוסחים ומוזיקה יהודית, בנוסף לקריאה בתורה לפי מסורות שונות. הרב דוד עורך טקסי מעגל חיים המשלב בין מסורת לשינוי.

נריה כנפו

מחזור א’

נריה רפאל כנפו, בן 33, אשדודי לשעבר שגר בירושלים, בן זוג של נועם. מנכ”ל קהילה הארצישראלית ציון בירושלים ושליח ציבור חזן ופייטן ממסורות התפילה של יהודי צפון אפריקה, המזרח ואירופה. תלמיד לרבנות ישראלית במכון שלום הרטמן והמדרשה באורנים, מנחה טקסים, אירועים וסדנאות. מרצה כותב ועורך בתחומי העמיוּת היהודית, המסורתיות העכשווית ועולם התפילה והפיוט.

נאוה מאירסדורף

מחזור א’

נאוה ב. מאירסדורף מתרגשת לעסוק במרחבי תפילה ורוח מתוך ההבנה שיש דרכים רבות להיות יהודי.ה. היא הוסמכה לרבנות במכון שכטר. בעלת תואר ראשון בחינוך ותיאטרון ממכללת אמונה ותואר שני בתלמוד הלכה וקהילה במכון שכטר. יחד עם בן זוגה, הרב ירח ב. מאירסדורף הקימו את המניין השוויוני בשכונת עין כרם בירושלים.  נאוה יסדה, הקימה ומובילה את ה’מעבדה לתפילה’ במרכז פיוקסברג שמהווה מרכז לתפילה יצירתית וחווייתית, לימוד רוחני ותרגול. נאוה היא גם חלק ממעגל המובילים של ‘נאוה תהילה’, עמיתה של קרן האני ומגדלת יחד עם ירח את שני ילדיהם – מעין ואריאל בירושלים.

מיימי פלט

מחזור א’

מיימי פלט היא ירושלמית המבקשת לפרוץ דרך לנשים בעולם התפילה. היא גדלה בבית מלא במוזיקה וזמירות שבת לאבא שליח ציבור, בעל קורא ומלחין של פרקי תהילים. מיימי חברה בקהילת ‘קולות’ בירושלים. היא שרה במספר מקהלות, מלמדת טעמי המקרא לבנות ולנשים ובוגרת תכנית ‘אשירה תהילות’ במסלול עכשווי. היא מתרגשת משירת ציבור עוצמתית בקבלת שבת ומחפשת מרחבים חדשים להתפלל בהם. נשואה לדני ומגדלת בן ובת בירושלים.

אדירחי הברמן ברונז

מחזור א’

אדירחי הברמן-ברונז הוא יזם רוחני במסע לעבר חיים יהודיים מלאים דביקות. הוא ייסד ומוביל את כּוּלָּא לִיבָּא‎, קהילה ירושלמית אשר חוקרת את המפגש בין תפילה, מוזיקה, תנועה וטקסיות. חלק מהעשייה של אדירחי מתרחשת בצפון אמריקה, שם הוא חזן בימים הנוראים החל מ 2015 ומביא מוזיקה וטקסים לקהילות, אירועים ופסטיבלים. לאחר שסיים לימודי פילוסופיה, מדעי המדינה וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים, אדירחי למד מוזיקה הודית קלאסית בורנאסי שבהודו. מאז הוא נמצא בתהליך יצירה של מוזיקה וטקסים יהודיים עכשוויים, השואבים השראה ממסורות מוזיקליות ודתיות של הודו, הסופיים, המזרח התיכון ומרכז אמריקה. אדירחי מוביל תפילות, ריטריטים, הופעות, מלמד חסידות ומנחה טקסים של מעגל החיים, בשאיפה להצמיח יהדות שהיא איחוד בין העתיק, החדש והקדוש.